W siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy odbył się, dnia 01.02.2024r. X Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek” W konkursie brali udział soliści i zespoły, wyłonione w eliminacjach szkolnych do reprezentowania placówki. Naszą szkołę reprezentowali: soliści – Jassica Leśniewska, Jakub Cybulski oraz członkowie zespołu – Jagoda Chmal , Jacek Fronckiewicz, Aleksander Fronckiewicz, Michał Kuczak, Michał Sikorski,. W festiwalu wystąpili podopieczni szkół i placówek z województwa kujawsk-pomorskiego. W kategorii soliści, Jakub Cybulski zajął I miejsce, za pastorałkę pt. ”Poszły dzieci do Betlejem” W kategorii zespoły – wyróżnienie otrzymał zespół naszej z szkoły za kolędę „Tryumfy Króla Niebieskiego”. Gratulujemy młodym wykonawcom !!! Dziękujemy za wspaniałą imprezę i miłe przyjęcie organizatorom - OSOW nr 3 w Bydgoszczy.

X Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek